Długoterminowy wynajem samochodów i aut w Warszawie · RentDreamCar

Wynajem długoterminowy samochodów i aut Warszawa

Kolejną ofertą, z jaką wychodzimy do naszych klientów jest wynajem długoterminowy dowolnego samochodu z naszej floty. To propozycja dla tych, którzy nie chcą decydować się na zobowiązujące umowy leasingowe, czy zakup samochodu o dużej wartości. Rent Dream Car to wypożyczalnia, która daje możliwość długoterminowego wynajmu, obejmującego okres od 2 do 5 lat. Pozwala to na zaplanowanie wszelkich wydatków na następne miesiące spłacania rat.

Co zapewnia wynajem długoterminowy?

Nie musisz martwić się serwisowaniem pojazdu, zmianą opon, pakietem ubezpieczeniowym, czy brakiem środka transportu podczas nieprzewidzianej sytuacji. O wszystkie te aspekty zadbaliśmy sami. Zapewniamy stałą kontrolę, a więc możesz liczyć na fachową pomoc i zrozumienie ze strony Rent Dream Car. Zajmiemy się wszelką obsługą techniczną. Masz także pewność, że podczas wynajmu samochodu będzie ono sprawne, a także zadbane.

Wynajem pojazdu długoterminowo to propozycja dla osób indywidualnych oraz firm. Częściej jednak z takiej propozycji korzystają przedsiębiorstwa. Oferta szczególnie dla tych, którzy chcą zapewnić bezpieczne, sprawne oraz komfortowe pojazdy dla swoich pracowników, jak i samych właścicieli. Nie musisz martwić się praktycznie niczym. Skorzystanie z naszym usług to także rezygnacja z zakupu własnych, firmowych samochodów. W dodatku zalecamy tę propozycję osobom, którym w wyniku różnych sytuacji na drodze, pozbawiono środka transportu. Wówczas pojazdy w naszej wypożyczalni mogą stanowić idealne samochody zastępcze. W każdym momencie możesz liczyć na naszą pomoc.

Wypożyczenie samochodu – jak to zrobić?

Wystarczy po prostu skontaktować się z nami poprzez formularz rezerwacji, mailowo lub telefonicznie, dzięki obsłudze klienta. Ty wybierasz dogodną dla siebie datę, godzinę oraz miejsce, w którym odbierzesz samochód. Po dokonaniu rezerwacji oraz wszelkich płatności na konto wraz z kaucją dostaniesz potwierdzenie transakcji mailowo.

Do Twojej dyspozycji mamy samochody w pięciu różnych klasach – premium +, luksusowe, sportowe, miejskie i SUV. Każdy z nich dostosowany jest do potrzeb klienta. W dodatku zapewniają komfortowy, bogaty wygląd i wiele nowoczesnych systemów, które odpowiadają za bezpieczeństwo. Ponadto samochody z naszej floty umożliwią niezapomniane wrażenia z jazdy, niesamowitą prędkość oraz emocje, a to wszystko poczujesz już podczas pierwszej podróży samochodami z wypożyczalni Rent Dream Car. Dbamy o bezpieczeństwo, wygodę i praktyczność naszej floty, ale oczywiście również o zadowolenie każdego klienta.

Z pewnością wybór naszej wypożyczalni będzie najlepszą możliwą opcją, dlatego zachęcamy do wynajmuj długoterminowego w Rent Dream Car. Zapewniamy szybki przebieg transakcji oraz korzystne, konkurencyjne ceny.

Wynajem długoterminowy Warszawa

Jeśli na co dzień przebywasz w stolicy Polski — sprawa wynajmu samochodu staje się jeszcze prostsza. Czas realizacji poprzez naszą wypożyczalnię Rent Dream Car staje się znacznie krótszy i zdecydowanie łatwiej przebiega sam proces przekazania samochodu wybranego przez Ciebie. Zatem apelujemy do mieszkańców Warszawy — przeglądajcie naszą flotę, a jeśli znajdziecie auto odpowiednie do Waszych potrzeb — skontaktujcie się z nami, aby dopiąć formalności i cieszyć się nowym samochodem!

Znajdź dostępność twojego pojazdu

Data / godzina odbioru

Pick-up Date/Time*

Data / godzina zwrotu

Drop Date/Time*

Jak poprawnie liczyć godziny najmu?

W celu weryfikacji najmującego - wypożyczenie pojazdu może być możliwe najwcześniej 12 godziny od momentu rezerwacji.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!