Krótkoterminowy wynajem samochodów Warszawa · RentDreamCar

Krótkoterminowy wynajem samochodów Warszawa

Jedną z ofert Rent Dream Car to wynajem samochodów i motocykli krótkoterminowy. Okres ten dotyczy maksimum miesiąca. Co należy zrobić? Najpierw klienci mogą wybrać dowolną markę, model oraz klasę pojazdu i tym samym ustalić dogodną dla siebie datę wynajmu. Rezerwacji należy dokonać poprzez formularz kontaktowy, który znajduję się na stronie głównej, na podstronie danego modelu samochodu lub w zakładce powyżej „rezerwacja”. To niezwykle szybki proces wypożyczenia pojazdu, dlatego nie tracisz dużej ilości czasu na zbędne formalności.

Dla kogo skierowana jest oferta?

Z wynajmu krótkoterminowego najczęściej korzystają oczywiście osoby indywidualne, ale również firmy, gdy potrzebują samochodu na krótki okres. Propozycja ta tyczy się także wypożyczenia pojazdu na specjalnie okazja jak ślub, urodziny, spotkania biznesowe, czy rocznice. Możesz również sprawić osobie bliskiej prezent! W jaki sposób? Poprzez zakup vouchera na wynajem dowolnego pojazdu z naszej floty. To idealna propozycja jako niespodzianka, a dla osoby, która dostanie ten upominek to z pewnością niesamowite wrażenia oraz przeżycia. Krótkoterminowa oferta tyczy się również klientów, którym w wyniku wypadku zostało uszkodzone auto. Oferujemy zatem wypożyczenie danego pojazdu z naszej wypożyczalni jako samochód pokryty przez polisę ubezpieczeniową. W dodatku zachęcamy również turystów oraz osoby, które nas odwiedzają do wynajmu pojazdu, aby móc swobodnie poruszać się po ulicach miastach. Zapraszamy nie tylko osoby z Warszawy, ale również z każdego miejsca na terenie kraju. Dostarczymy, jak i odbierzemy auto ze wcześniej ustalonego i wyznaczonego miejsca przez klienta.

Samochody w naszej flocie

Nasza wypożyczalnia Rent Dream Car to przede wszystkim odpowiednie miejsce, gdzie możesz wynająć samochód na różne okoliczności i cieszyć się ich jazdą oraz komfortem. Dysponujemy dużą ilością marek oraz modelów pojazdów z różnych czterech klas:
Samochody premium+ – najwyższa klasa samochodów osobowych. Bogate wyposażenie oraz wiele udogodnień technicznych zapewniają wygodę i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Ich wygląd wewnątrz, jak i zewnątrz tylko potwierdzają najwyższą prezentowaną klasę.
Samochody luksusowe – ich sama nazwa wskazuję, z jakimi pojazdami mamy do czynienia. To przede wszystkim znane koncerny motoryzacyjne, które oprócz wyglądu estetycznego, cechują się niezawodnością oraz szerokim komfortem już od pierwszej jazdy.
Samochody sportowe – ten rodzaj pojazdów zapewnia niesamowite wrażenia już od momentu zajęcia miejsca w fotelu kierowcy. To idealne samochody szczególnie dla fanów szybkiej motoryzacji, którzy marzą o jeździe w najpopularniejszych sportowych modelach.

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszym ofert oraz skontaktowania się z biurem obsługi klienta lub poprzez drogę mailową. Gwarantujemy, że wszelkie formalności zostają załatwione w szybki i sprawny sposób.

Znajdź dostępność twojego pojazdu

Data / godzina odbioru

Pick-up Date/Time*

Data / godzina zwrotu

Drop Date/Time*

Jak poprawnie liczyć godziny najmu?

W celu weryfikacji najmującego - wypożyczenie pojazdu może być możliwe najwcześniej 12 godziny od momentu rezerwacji.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!