O nas - Rent Dream Car

RentDreamCar.pl

Jak funkcjonujemy?

Działamy jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów i motocykli na terenie Warszawy. Jednak na życzenie klienta, dostarczymy również pojazd w pozostałych częściach kraju. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim duża flota samochodów najwyższej jakości we wszystkim klasach – premium, luksusowe, sportowe, czy miejskie. Dostosowujemy się do klientów indywidualnych oraz firm.

Rent Dream Car to wynajem samochodów w okresie krótkoterminowym, najczęściej do miesiąca oraz długoterminowy aż do 5 lat. Pierwsza oferta skierowana jest dla osób, które szukają zastępczego auta, przyjechały do miasta i chcą swobodnie się przemieszczać lub po prostu pragną poczuć prawdziwy luksus podczas jazdy danym modelem samochodu. Nie musisz martwić się, jeśli zdarzy się kolizja na drodze. To sytuacje losowe, na które nie zawsze mamy wpływ. Nasza wypożyczalnia służy fachową pomocą, gdy nagle zostaniesz pozbawiony środka transportu, który uległ stłuczce lub wypadkowi.

Z wynajmu długoterminowego chętnie korzystają natomiast firmy, gdzie dla nich także mamy specjalnie oferty. Zachęcamy zatem do zapoznania się z każdym typem naszych pojazdów. Do dyspozycji mamy miejskie osobowe auta przeznaczone do codziennej jazdy, jak i również sportowe modele dla każdego miłośnika motoryzacji. Pojazdy o klasie Premium + oraz luksusowe zapewniają z kolei wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Czego chcieć więcej? Warto zapoznać się z naszą ofertą, która dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klientów. Ceny, jak i dodatkowe usługi są także znacznie korzystniejsze i adekwatne do naszych propozycji.

Jak dokonać rezerwacji samochodu?

Dokonanie rezerwacji w naszej wypożyczalni Rent Dream Car jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na głównej stronie, bezpośrednio na podstronie każdego pojazdu lub klikając w zakładkę powyżej „rezerwacja”. Co należy uzupełnić? Musisz wybrać datę i godzinę odbioru, ale też i zwrotu pojazdu. Gdy dokonujesz rezerwacji na stronie głównej lub poprzez zakładkę, musisz również wybrać odpowiednią klasę, markę oraz model samochodu. Masz także do wyboru dodatkowe usługi. Następnie należy wypełnić dane kontaktowe oraz potwierdzić rezerwację. Po otrzymaniu drogą mailową wiadomości zwrotnej na wskazane konto należy dokonać opłaty (wraz z kaucją) lub zrobić to osobiście podczas odbioru. Na naszej głównej stronie znajdziesz również najczęściej zadawane pytania. W razie jakichkolwiek dodatkowych wyjaśnień zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami poprzez biuro obsługi klienta i infolinię pod numerem (+48) 531 666 660.

Samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Rent Dream Car to wypożyczalnia samochodów, która charakteryzuje się profesjonalnym oraz rzetelnym podejściem do każdego klienta. Dlatego oferujemy Ci pojazdy bezpieczne oraz od razu przygotowane do jazdy. Przed każdym wynajem są one dokładnie sprawdzane pod względem technicznym oraz estetycznym. Wszystko to specjalnie dla Ciebie w dbałości o komfort i wygodę. Dodatkowo dostarczymy auto w dowolne miejsce na terenie kraju, podobnie także podczas jego odbierania. Jedynie co musisz zrobić, to ustalić termin oraz miejsce. Dostosujemy się do Ciebie, a wszystkie formalności zostaną należycie przygotowane. W naszej ofercie znajdziesz podstawienie samochodu na lotnisku czy pod drzwi. Dla nas nie ma to zupełnie żadnego problemu, liczy się zadowolenie naszych klientów.

Rent Dream Car to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem na specjalnie okazje – ślub, urodziny, rocznice, spotkania. Do każdych z tych sytuacji mamy specjalne pojazdy miejskie, luksusowe, sportowe, czy premium. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Gwarantujemy, że każdy dzień stanie się wyjątkowy, a wrażenia będę niezapomniane. Proponujemy również vouchery na wynajem w naszej wypożyczalni dowolnego pojazdu. To idealny pomysł na prezent oraz niespodziankę dla bliskiej osoby.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!