Samochód do ślubu - Rent Dream Car

Samochód do ślubu

Zastanawiacie się, co zrobić, aby ważny dzień w życiu stał się wyjątkowy? Z pewnością brakuje Wam odpowiedniego samochodu, który mógłby sprawić, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej uroczysty. Odpowiedzią na Wasze zapotrzebowanie może być Rent Dream Car. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów także na różne okazje, a w tym do ślubu.

Wybierzcie swój wymarzony samochód do ślubu

Samochody premium+, luksusowe oraz sportowe to idealny wybór. Sami możecie zdecydować, jaki wymarzony model pojazdu wybrać. Cała transakcja przebiegnie z pewnością sprawnie i w przeciągu kilku chwil. Wy wybieracie, jaki kolor, markę i rodzaj auta chcecie zarezerwować. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, abyście tego dnia mogli poczuć się wyjątkowo, a także, żeby sam pojazd zrobił wrażenie nie tylko na Was, ale również na wszystkich gościach. Rent Dream Car zadba o jak najwyższą jakość samochodów pod względem technicznym, ale również, aby prezentowały się tego dnia stylowo oraz uroczyście. Możemy sami przystroić auto według Waszego życzenia, dzięki temu z pewnością będzie wyglądać niezwykle. Jednak, jeśli chcecie zrobić to sami nie mamy żadnych przeciwwskazań. Zależy nam przede wszystkim na Waszym zadowoleniu. Zapewniamy, że pojazd będzie sprawny techniczny oraz zostanie przygotowany odpowiednio do użytkowania.

Sportowe auta do ślubu – oryginalny pomysł!

Wyobraź sobie swój najważniejszy dzień w życiu w luksusowym, sportowym samochodzie marki Mercedes, Porsche, Lexus, BMW lub Audi. Flota wypożyczalni aut Rent Dream Car w Warszawie zapewni imponujące chwile w pojazdach najwyższej półki. Możesz mieć pewność, że wynajem samochodów sportowych do ślubu to strzał w dziesiątkę.

Oferujemy zatem wynajem samego samochodu do ślubu lub z kierowcą, który dowiezie Was zarówno pod dom, kościół, salę weselną oraz na sesję zdjęciową. Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli w tym dniu wybierzecie nasze usługi i będziemy cieszyć się tym dniem razem z Wami.

Szybka rezerwacja i wiele udogodnień

Zapewniamy, że staniemy na wysokości zadania, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania co do wyboru odpowiedniego samochodu w tym dniu. Dbamy o naszą szeroką flotę samochodów z różnych klas. Jedyne, co należy zrobić to skontaktować się z nami poprzez formularz rezerwacji, telefonicznie lub mailowo, aby uzgodnić wszelkie warunki wynajmu, wybrany model oraz także dodatkowe usługi. Wszystko w oparciu o Wasze szczęście tego dnia, a my dołożymy wszystkich starań, aby sprostać każdemu zadaniu. Wśród klientów naszej wypożyczalni znalazło się wiele zadowolonych Par Młodych, które skorzystały z samochodowych ofert ślubnych.

Nasza wypożyczalnia charakteryzuje się ponadto w wynajmie krótko-, jak i długoterminowym na inne okoliczności oraz uroczyste okazje. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia z jazdy, a także pełen komfort i wygodę każdego z samochodu z naszej floty.

Znajdź dostępność twojego pojazdu

Data / godzina odbioru

Pick-up Date/Time*

Data / godzina zwrotu

Drop Date/Time*

Jak poprawnie liczyć godziny najmu?

W celu weryfikacji najmującego - wypożyczenie pojazdu może być możliwe najwcześniej 12 godziny od momentu rezerwacji.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!