Samochód pod drzwi - Rent Dream Car

Samochód pod drzwi

Chcesz wypożyczyć samochód, a nie możesz odebrać go osobiście? Dla naszej wypożyczalni Rent Dream Car to nie jest problem. W ofercie proponujemy dostarczenie pojazdu pod wskazane miejsce, jak i termin na terenie Warszawy, ale i całego kraju.

Samochody wysokiej klasy dla każdego wymagającego klienta

Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto został pozbawiony własnego środka transportu. Zdarzają się różne sytuacje, uszkodzenia oraz awarie, dlatego służymy pomocą wszystkim klientom. Samochody, które posiadamy to różny rodzaj segmentu. Wśród naszej floty znajdziesz cztery klasy pojazdów: luksusowe, premium +, miejskie oraz sportowe. Każdy z nich przeznaczony jest nawet dla wymagających klientów. Zadbamy o stan techniczny, a więc samochód podczas wypożyczenia będzie sprawnie gotowy do jazdy. Z pewnością miłośnicy szybkiej oraz luksusowej motoryzacji znajdą coś dla siebie i zapewnią sobie wiele niezapomnianych wrażeń. Oferta Rent Dream Car umożliwia wynajem krótkoterminowy (od 1 do 30 dni), a także długoterminowy (od 2 do 5 lat). Dlatego z naszych usług możesz skorzystać nie tylko jednorazowo. Zadbamy o wszelkie bezpieczeństwo, stan techniczny oraz pakiety ubezpieczeniowe.

W jaki sposób dokonać wynajmu samochodu?

U nas dokonanie rezerwacji jest niezwykle proste. Odbywa się to poprzez formularz na stronie głównej. Wybierasz datę, godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu, dokonujesz wyboru odpowiedniej klasy, marki i modelu samochodu, a następnie decydujesz się na usługi dodatkowe. Należy także wypełnić dane kontaktowe i po otrzymaniu potwierdzenie rezerwacji drogą mailową, dokonujesz opłaty wraz z kaucją zwrotną. W naszej wypożyczalni rezerwacji dokonać mogą osoby indywidualne, jak i firmy. Aby wynająć samochód, musisz mieć jedynie ukończone 18 lat, ważne prawo jazdy i dokument tożsamości. Z usług Rent Dream Car mogą korzystać również obcokrajowcy. Poza transportem samochodu pod wskazany adres dostarczamy również pojazdy na Port Lotniczy Warszawa-Modlin oraz Lotnisko Chopina w Warszawie. Obsługujemy także wszelkie imprezy okolicznościowe jak ślub, rocznice, czy bankiety.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz rezerwacji, drogą mailową lub telefonicznie, a postaramy się spełnić Twoje wymagania. Wypożyczony samochód dostarczymy w dowolne miejsce oraz w dogodnym dla Ciebie terminie.

Znajdź dostępność twojego pojazdu

Data / godzina odbioru

Pick-up Date/Time*

Data / godzina zwrotu

Drop Date/Time*

Jak poprawnie liczyć godziny najmu?

W celu weryfikacji najmującego - wypożyczenie pojazdu może być możliwe najwcześniej 12 godziny od momentu rezerwacji.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!