Wynajem długoterminowy Audi

  • Wyczyść filtry

AUDI A4 S-LINE

Cena od: 150 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
2.0 l
190 KM

Audi A7

Cena od: 234 zł/za dzień
Diesel
Automatyczna
2.0 l
204 KM

Audi A7 S-Line

Cena od: 467 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
3.0 l
340 KM

Audi A8

Cena od: 534 zł/za dzień
Diesel
Automatyczna
3.0 l
286 KM

Audi Q7 II

Cena od: 467 zł/za dzień
Diesel
Automatyczna
3.0 l
272 KM

Audi Q8

Cena od: 467 zł/za dzień
Diesel
Automatyczna
3.0 l
286 KM

Audi RS3

Cena od: 317 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
2.5 l
367 KM

Audi RS3

Cena od: 317 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
2.5 l
367 KM

Audi RS5 Coupe

Cena od: 534 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
2.9 l
450 KM

Audi RS6

Cena od: 600 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
4.0 l
605 KM

Audi RS7

Cena od: 600 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
4.0 l
600 KM

Audi S5

Cena od: 400 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
3.0 l
354 KM

Audi TT

Cena od: 134 zł/za dzień
Benzyna
Automatyczna
2.0 l
180 KM
Audi - wynajem samochodu długoterminowy


Audi jest marką, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Należący do grupy Volkswagen Group doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. W Rent Dream Car Warszawa oferujemy wynajem auta długoterminowy, który pozwoli spełnić motoryzacyjne marzenia bez tak dużej odpowiedzialności jak przy leasingu, czy ograniczeniu budżetu poprzez zakup pojazdu. Samochody Audi mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się zarówno do miejskich zapotrzebowań, jak i wyjazdów rodzinnych. Korzystając z oferty firmy Rent Dream Car zapewnia pełny serwis wypożyczonego auta.

Niezawodne i sportowe samochody Audi

Przede wszystkim możesz wybrać jeden z luksusowych i sportowych samochodów marki Audi, wśród których znajdziesz m.in. modeAudi RS3czy niezastąpione Audi RS6. Pierwszy model można określić jako klasa premium. Najem długoterminowy tego auta pozwoli nam na przyjemność poruszania się bestią kryjącą pod maską 340 KM. RS6 to natomiast potężna jednostka napędowa o łącznej mocy 605 KM! Niezwykle efektowny wygląd i sportowe wnętrze składają się w doskonałą całość spod znaku czterech pierścieni. Nie musisz martwić się o ubezpieczenie pojazdu. Nasza oferta zawiera wszelkie formalności potrzebne do wypożyczenia auta.

Przeglądając naszą ofertę sportowych samochodów na pewno warto zwrócić uwagę na klasyka – Audi TT, który jest w pewnym sensie modelem flagowym niemieckiej marki. Z nazwą najczęściej kojarzony jest Tourist Trophy, czyli wyścigi motocyklowe odbywające się na Wyspie Man. Napęd na cztery koła tego sportowego modelu Coupe sprawi, że poczujemy pełną kontrolę na drodze, a zarazem bezpieczeństwo i komfort. W razie kłopotów pamiętaj, że możesz liczyć na serwis ze strony Rent Dream Car Warszawa. Sprawdź też koniecznie naszą ofertę wynajmu samochodów sportowych w Warszawie.

Jeśli preferujesz jednak bardziej luksusową, jednak wciąż sportową wersje z naszej oferty — zobacz jak prezentuje się Audi S5. Jego wyposażenie powinno zadowolić każdego klienta, a około 5 sekund do 100 km/h mówi samo za siebie.

Najlepsze SUVy Audi w Rent Dream Car

Potrzebujesz dużego, pojemnego Audi z napędem quattro— nie czekaj miesięcy na znalezienie odpowiedniej okazji. Wypróbuj Audi Q7II lub Audi Q8, czyli nasze niezawodne SUV-y. Oferta obejmuje ubezpieczenie pojazdu, a więc nie musisz martwić się o wynajmowane samochody. Cena netto podana jest przy każdym modelu auta.

To tylko część tego, co mamy do zaoferowania w naszej flocie w Warszawie. Śmiało możesz przeglądać nasze pojazdy i wybrać jeden z nich, którym będzie miał przyjemność podróżować przez wiele miesięcy. Możesz również skorzystać z oferty krótkoterminowego wynajmu samochodów.

Wypożycz wymarzone Audi dla swojej firmy lub prywatnie

Wynajem długoterminowy dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli firm, którzy nie chcą podpisywać zobowiązujących umów Cena netto obejmuje również naprawę, ubezpieczenie, a także wszelkie formalności związane z wypożyczeniem. Wynajem samochodów jest o wiele korzystniejszy, ponieważ nie przejmujesz się konserwacją, naprawą ani eksploatowaniem samochodu – wszystko to nie należy już do Twoich obowiązków. Ty z kolei możesz śmiało zmieniać samochody i korzystać z najnowszych modeli Audi.

Wynajem długoterminowy Warszawa w Rent Dream Car to także gwarancja bezpieczeństwa dla kierowców –możesz być pewien, że pomożemy Ci w najmniej spodziewanych sytuacjach, jak na przykład uszkodzenie samochodu czy stłuczka. Nasza oferta przywiązuje ogromną wagę do kluczowej sprawy podczas najmu pojazdu jaką jest serwis. Wówczas możesz liczyć na nasze wsparcie i dostarczenie Ci samochodu zastępczego, a także kompleksową naprawę i wymianę części. W przypadku wynajmu długoterminowego nie musisz martwić się absolutnie o nic. To do naszych zadań należeć będzie:

  • dostarczenie samochodu zastępczego;
  • wymiana i naprawa części;
  • wymiana opon;
  • załatwienie ubezpieczenia i wiele innych.