Wynajem długoterminowy Ford · Warszawa RentDreamCar

Wynajem długoterminowy Ford

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 16.16 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 450 KM

Wypożycza samochód bez zobowiązań – postaw na wynajem długoterminowy

Dlaczego większość osób prywatnych i firm decyduje się na wynajem długoterminowy zamiast leasingu? Wszystko związane jest obowiązkami, które dotyczą kierowców. W przypadku umowy o wynajem długoterminowy nie musisz martwić się absolutnie o nic – to my zajmujemy się całą resztą. Wypożyczalnia Rent Dream Car odpowiada za ubezpieczenie samochodu, jego naprawę w razie awarii, wymianę części i opon, a także podstawienie użytkownikowi nowego samochodu zastępczego w razie wypadku.

To wszystko możesz zyskać, decydując się na wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni w Warszawie. Co więcej, do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy nowoczesną i przede wszystkim sprawdzoną pod kątem bezpieczeństwa flotę samochodów samych topowych marek, w tym między innymi amerykańskich aut Ford.

Wynajem na dłuższy czas tylko z Rent Dream Car – samochody marki Ford

Pojazdy tej marki są uznawane za jedne z mniej awaryjnych, bezpieczniejszych i gwarantujących komfortową jazdę nawet na dłuższych trasach. W naszej ofercie samochodów Ford znajdziesz przede wszystkim samochody luksusowe, które sprawdzą się do jeżdżenia między odległymi punktami. Ich szybkość będzie także mocno odczuwalna, co dodaje odrobiny emocji podczas jazdy dla prawdziwie spragnionych przygód.

Z kolei pozostałe modele samochodów Ford w naszej wypożyczalni dostosowane zostały do jazdy po mieście, gdzie są w stanie przetransportować kilka osób jednocześnie. To idealne rozwiązanie na wynajem na grupy przyjaciół czy całej rodziny podczas zwiedzania i podróżowania po Polsce, gdzie naszą siedzibę znajdziesz w samym centrum – wypożyczalnia samochodów w Warszawie.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!