Wynajem długoterminowy Land Rover · Warszawa RentDreamCar

Wynajem długoterminowy Land Rover

miejsca 5 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 7.4 (l/100km)
stacja paliwowa Diesel
samochod 300 KM

Wynajem długoterminowy i zalety korzystania z Rent Dream Car

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów luksusowych, sportowych, klasy premium + czy samochodów osobowych w wersji SUV. Każdy z naszych pojazdów jest odpowiednio przygotowany do jazdy i sprawdzony pod kątem technicznym, by nasi klienci mogli poruszać się nimi w pełni bezpiecznie i pewnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę w razie wynajmu długoterminowego, dzięki czemu nie musisz się niczym przejmować.

Zajmiemy się m.in.:

  • ubezpieczeniem samochodu;
  • wymianą części i naprawę w razie awarii;
  • sezonową wymianą opon;
  • dostarczeniem samochodu zastępczego, gdy nastąpi stłuczka lub wypadek.

Jak widać możesz nam zaufać i powierzyć nam poprzednie obowiązki, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na beztroskiej jeździe i korzystaniu z najnowszych modeli samochodów osobowych SUV.

Wypożycz samochód Land Rover na dalekie podróże z Rent Dream Car Warszawa

Możesz wybrać jeden z naszych większych samochodów osobowych, które świetnie sprawdzają się podczas dalekich wycieczek. Nasz Land Rover będzie w stanie pomieścić całą 5-osobową rodzinę lub grupę przyjaciół, którzy planują wybrać się nim na wycieczkę krajoznawczą czy wspólne wakacje. To gwarancja przyjemnej, bezpiecznej i wygodnej jazdy nawet przez wiele godzin.

Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz naszą wypożyczalnię z Warszawy, gdzie znajdziesz szeroki wybór luksusowych aut, a poza tym możesz liczyć na kompleksową obsługę w przypadku wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego, czy każdego innego.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!