Wynajem długoterminowy Lexus · Warszawa RentDreamCar

Wynajem długoterminowy Lexus

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 17.4 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 477 KM
miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 9.5 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 245 KM

Wynajmij na dłużej nasze samochody sportowe marki Lexus i poczuj się wyjątkowo

Nasza wypożyczalnia posiada również w swojej flocie sportowe marki samochodów, jak na przykład Lexus, które nie tylko wyglądają nieziemsko, ale także sprawdzają się rewelacyjnie na trasie. Ich wnętrze wraz z silnikiem są gwarancją szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej jazdy, ponieważ dają możliwość błyskawicznej reakcji podczas kierowania. Poza tym to istny cud dla wszystkich fanów motoryzacji, a zwłaszcza wyścigów rajdowych i samochodów sportowych.

Lexus może teraz być Twój i to na okres od 2 do 5 lat, dzięki czemu zdążysz przyzwyczaić się do przyjemnego mruczenia, bezpiecznej jazdy i niezapomnianych wrażeń. To marzenie każdego kierowcy, a z Rent Dream Car możesz wypożyczyć każdy samochód wyższej klasy.

Co oferuje Rent Dream Car – wynajem długoterminowy?

Nasza siedziba znajduje się Warszawie, aczkolwiek umożliwiamy dojazd do klienta w najbliższej okolicy, by dostarczyć Ci jeden z naszych sportowych samochodów. Wynajem długoterminowy jest świetną alternatywą do umów leasingowych, ponieważ zapewnia klientom pełen komfort korzystania z wypożyczanego samochodu.

Nie musisz martwić się żadnym ubezpieczeniem, wymianą opon, a także możesz być spokojny, gdy w razie wypadku zostaniesz bez samochodu – Rent Dream Car oferuje również samochód zastępczy. Jak widać wszystko jest załatwione bez najmniejszego problemu.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!