Wynajem długoterminowy Mustang · Warszawa RentDreamCar

Wynajem długoterminowy Mustang

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 16.16 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 450 KM

Dlaczego wynajem długoterminowy jest korzystniejszy dla firm?

Nasza wypożyczalnia samochodów kierowana jest jednocześnie do osób prywatnych i firm, aczkolwiek nasza usługa wynajmu długoterminowego najczęściej wybierana jest przez przedsiębiorców. Dlaczego? Wszystko wiąże się z kosztami, które są znacznie mniejsze w porównaniu do umowy leasingowej na samochodów.

W przypadku wynajmu długoterminowego możesz liczyć na kompleksową obsługę, dzięki czemu o nic nie musisz się martwić. Chodzi nam głównie o:

  • serwisowanie pojazdu;
  • wymianę opon na zimowe lub letnie;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • samochód zastępczy oferowany w razie sytuacji awaryjnych.

Ponadto firmy, które decydują się na wynajem długoterminowy mają też szeroki wybór, a zwłaszcza w naszej flocie Rent Dream Car w Warszawie. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy samochody osobowe SUV, luksusowe, z klasy premium oraz samochody sportowe, jak na przykład Ford Mustang GT.

Wybierz wypożyczalnię marzeń – Rent Dream Car i wynajmij swojego pierwszego Mustanga

To marzenie większości miłośników motoryzacji sportowej, którzy mocno ekscytują się zarówno brzmieniem, jak i wyglądem takich samochodów. Teraz jeden z nich – Ford Mustang GT jest w zasięgu Twojej ręki. Możesz wynająć go na dłuższy okres czasu i przekonać się jak wspaniale i łatwo prowadzi się zarówno na krótkich, jak i dalekich trasach.

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij nasz formularz kontaktowy na stronie i samochód będzie Twój. Rent Dream Car w Warszawie do miejsce stworzone dla kierowców ceniących sobie wygodę i jakość prowadzonych samochodów.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!