Wynajem długoterminowy VW · Warszawa RentDreamCar

Wynajem długoterminowy VW

miejsca 7 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 7.9 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 184 KM

Czy powinieneś korzystać z wynajmu długoterminowego w Rent Dream Car?

Odpowiedź jest oczywista – absolutnie tak. To oferta kierowana jednocześnie do osób prywatnych, którym zależy na posiadaniu dobrej jakości samochodu na dłuższy czas. Nie zawsze istnieje potrzeba kupna własnego nowego samochodu, wręcz przeciwnie wygodniej i korzystniej jest zdecydować się na wynajem długoterminowy. Wówczas nie martwisz się ubezpieczeniem, serwisowaniem czy nawet zastępczym środkiem transportu, gdy samochód wypożyczony ulegnie zniszczeniu lub zepsuciu.

To samo dotyczy firm, które decydują się na wynajem na okres od 2 do 5 lat, kiedy to samochód może być użytkowany zarówno przez właściciela firmy, jak i samych pracowników. To bardzo wygodne, gdyż wszystkie obowiązki związane z pojazdem są już na naszej głowie. Ty możesz śmiało jeździć naszym autem i cieszyć się komfortem zarówno na trasach dalekodystansowych, jak i poruszaniu się po mieście. Wszystkie koszty dodatkowe możesz też rozliczać jako firma, a więc jest to rozwiązanie maksymalnie korzystne.

Wynajem samochodów marki Volkswagen – bogaty wybór w Rent Dream Car Warszawa

Samochody marki Volkswagen uznawane są jedne z bardziej ekonomicznych i wygodnych za dalekich trasach. W naszej wypożyczalni możesz zdecydować się na jeden z nowszych modeli samochodów z klasy premium + jak Volkswagen Sharan II. To świetny pomysł zarówno dla biznesmenów, jak i rodzin z dziećmi, którzy planują wspólne wyjazdy.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!