Wynajem aut premium warszawa · Wypożyczalnia samochodów RentDreamCar

Samochody premium+

Wynajem aut premium Warszawa

miejsca 5 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 6.2 (l/100km)
stacja paliwowa Diesel
samochod 190 KM
miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 8.1 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 184 KM
miejsca 5 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 6.3 (l/100km)
stacja paliwowa Diesel
samochod 194 KM
miejsca 5 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 6.3 (l/100km)
stacja paliwowa Diesel
samochod 194 KM

Samochody warte każdej uwagi

Samochody klasy Premium + to często występujące pojazdy w wersach limitowanych, a wręcz kultowych, które z biegiem lat stają się jeszcze bardziej popularne. Producenci różnych marek stawiają na modele, wyróżniające się choćby jednostką napędową, mocą, stylistyką, a także bogatym wyposażeniem. Wszystkie samochody klasy Premium przede wszystkim starają się spełniać oczekiwania każdego wymagającego klienta. Kierowane są zatem dla osób, dla których motoryzacja ma zapewnić komfort, jak i szybką jazdę. Wszystkie modele pojazdów klasy Premium znajdziesz w Rent Dream Car w możliwości wynajmu krótko-, jak i długoterminowego zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm.

Dla wielu osób liczy się nie tylko marka, ale i luksus oraz jakość w każdym najmniejszym detalu. Przeważnie w samochodach tej klasy znajdziemy elementy oraz materiały, które będą funkcjonalne, ale i przyjemne. Każdy lubi usiąść w fotelu kierowcy, jak i pasażera, które ma odbitą skórzaną tapicerkę oraz wszelkie możliwe funkcje, jak podgrzewanie, czy elektroniczną regulację. Nawet wśród najdrobniejszych szczegółów można doszukać się komfortu, jaki zapewni nam klasa Premium samochodów osobowych. Marki tych pojazdów to przede wszystkim wyższy poziom bezpieczeństwa, a tym samym większa ilość elektroniki. Nowsze technologie w postaci różnych systemów odpowiadają właśnie za poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy.

Komfort i jakość na najwyższym poziomie

Samochodu klasy Premium wyróżniają się nie tylko pod względem wyglądu, ale i funkcjonalności. Zagwarantowane bezpieczeństwo jazdy, dzięki coraz to nowszym technologiom. Z kolei komfort i wygoda zapewniają liczne udogodnienia wewnątrz w postaci wnętrza i elementów. W dodatku zewnątrz również są to samochody, które prezentują się nienaganną stylistyką. Tym samym odznaczają się eleganckim i luksusowym stylem. Z kolei jednostka napędowa i ich moc przemawiają za prędkością, jaką jesteśmy w stanie osiągnąć, jadać samochodem tej klasy.

Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Rent Dream Car, gdzie korzystne ceny oraz wynajem na dowolny okres to zdecydowanie konkurencyjna opcja. Proponujemy dostarczenie każdego pojazdu we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Warszawy, jak i Polski. Jeśli chcesz się z nami skontaktować wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my już zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Gdy chcesz poznać parametry techniczne samochodów w naszej wypożyczalni, wyszukaj podstronę danego samochodu, a dowiesz się więcej o jego wszystkich udogodnieniach. Szczegółowy opis wraz ze zdjęciami znajdziesz przy danym modelu, ale także możesz sprawdzić koszt jego wynajmu. Nasza flota dysponuje wysokiej jakości samochodami klasy Premium + wraz z szerokim wyposażeniem i funkcjonalnym wnętrzem.

 

Jak wynająć samochód klasy Premium + ?

Poprzez formularz kontaktowy możesz wybrać odpowiedni dla siebie model oraz dogodny termin. Wystarczy podać datę odbioru, jak i zwrotu, a także wypełnić wszelkie dane kontaktowe. Następnie do Twojej dyspozycji będą wszystkie marki oraz klasy samochodów, spośród których wybierzesz odpowiedni dla siebie model. Wśród opcji wynajmu mamy jego krótko- i długoterminową opcję, a także wypożyczamy pojazdy na różne specjalne okazje, np. ślub, urodziny, czy uroczyste spotkania. Wszystko w trosce o zadowolenie klientów indywidualnych oraz firm. Warto także przyjrzeć się dodatkowym funkcjom oferowanych przez nas samochodów. Są to chociażby: czujniki parkowania, kamera cofania, tempomat,  wielofunkcyjna kierownica, tryby jazdy, reflektory LED, system start-stop i wiele innych. Bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy gwarantowane. To tylko kilka dodatków, jakie możesz spotkać w poszczególnych samochodach tej klasy w Rent Dream Car. Konieczne jest uzupełnienie wszystkich formalności oraz sfinalizowanie transakcji wraz z opłaceniem kaucji zwrotnej. Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz całą ofertą, jaką proponujemy klientom.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!