Wypożyczalnia samochodów Ford Mustang · Warszawa RentDreamCar

Wypożyczalnia samochodów Ford Mustang

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 16.16 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 450 KM

Wynajem Ford Mustang

Ford Mustang to pozycja dla fanów sportowej, agresywnej jazdy. Potężna moc silnika (450 KM, 5.0l) daje możliwość w 4,8s rozpędzić się do 100 km/h. Pełny pakiet ubezpieczenia i Assistance daje Ci komfort bezpiecznej i komfortowej podróży. Cena za wynajęcie Forda Mustanga GT zaczyna się od 349zł/dzień (przy wypożyczeniu na co najmniej 14 dni).

Czy warto wybrać wypożyczalnię Rent Dream Car w Warszawie?

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, wciąż szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł bezpiecznie wynająć samochód sprawny i wysokiej klasy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczalni. Rent Dream Car to miejsce, gdzie odnajdą się zarówno kierowcy dalekodystansowymi, którzy podróżują non stop, jak i osoby zainteresowane szybkimi i sportowymi samochodami czy rodziny z dziećmi, które potrzebują wynająć auto na wspólne wycieczki i zwiedzanie.

Rezerwacji możesz wygodnie dokonać przez formularz online na stronie, a w razie dodatkowych pytań zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Do naszych usług zaliczamy głównie:

  • wynajem długoterminowy;
  • wynajem krótkoterminowy;
  • wynajem samochodu do ślubu czy też inną uroczystość;
  • wynajem samochodu pod drzwi;
  • wynajem i dostarczenie samochodu na lotnisko Chopina lub Modlin w Warszawie.

Wypożyczalnia samochodów sportowych – Ford Mustang dla głodnych przygód

Ten niesamowity model Forda Mustanga GT znajdziesz przede wszystkim w naszej flocie w Warszawie. Mowa o typowo sportowym silniku z automatyczną skrzynią biegów, który od razu po włączeniu sprawia przyjemny dreszcz emocji. To brzmienie i sam komfort jazdy są nieporównywalne z żadnym innym, a teraz możesz go mieć na własność na określony okres czasu. Takie rzeczy tylko dla fanów motoryzacji i tylko w wypożyczalni Rent Dream Car.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!