Wypożyczalnia samochodów Ford · Warszawa RentDreamCar

Wypożyczalnia samochodów Ford

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 16.16 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 450 KM

Wypożyczalnia samochodów Ford

Marka Ford zapisała się w motoryzacji dzięki produkcji solidnych i bezpiecznych samochodów. Model flagowy, który charakteryzuje się sportowym zacięciem to Ford Mustang GT. 450KM pod maską gwarantuje niezapomniane przeżycia i doświadczenia. Unikalny wygląd świateł i charakterystyczny mustang prezentujący fantastyczny styl poruszania się pojazdu, dodaje mu unikalności i wpisuje się bezpośrednio w sportowy typ auta.

Rent Dream Car – Wynajem samochodów w Warszawie

Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy – przedstawiciele firm, zwykłe osoby prywatne czy rodziny z dziećmi. Każdy może zapewnić sobie maksymalny komfort jazdy i bezpieczeństwo, wynajmując samochód marki Ford prosto z naszej wypożyczalni w Warszawie. Niczym nie ograniczamy naszych klientów, dlatego nasze usługi kierowane są do wszystkich i obejmują m.in.:

  • wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów;
  • wynajem samochodów luksusowych do ślubu;
  • wynajem samochodów pod drzwi z możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce;
  • wynajem samochodów z dostarczeniem na lotniska w Warszawie – lotnisko Chopina lub lotnisko Modlin.

Nasza flota składa się głównie z samochodów wysokiej klasy, w tym również samochody marki Ford, które kierowane są zarówno do osób chętnych przeżyć wspaniałą przygodę w trakcie jazdy, jak i dla rodzin z dziećmi, które planują wycieczki i zwiedzanie w okolicy czy po całej Polsce. Rent Dream Car to miejsce, gdzie znajdziesz swój wymarzony samochód i wynajmiesz go na odpowiedni dla Ciebie okres czasu.

Wynajmij Forda na urlop, wycieczkę czy jazdę po mieście dla swoich pracowników – Rent Dream Car

Nasze samochody marki Ford są jednymi z częściej wybieranych przez naszych klientów, ponieważ doskonale sprawdzają się przy jeździe po mieście oraz na trasach dalekodystansowych. Możesz śmiało zdecydować się na jeden z nich i dokonać rezerwacji poprzez nasz formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie. Wszelkie szczegóły i regulaminy dotyczące wynajmu długo-, krótkoterminowego oraz pozostałych także znajdziesz tutaj.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu –  531 666 660.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!