Wypożyczalnia samochodów Mustang · Warszawa RentDreamCar

Wypożyczalnia samochodów Mustang

miejsca 4 Miejsc
drzwi 3 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 16.16 (l/100km)
stacja paliwowa Benzyna
samochod 450 KM

Szybki i sportowy Mustang teraz w ofercie Rent Dream Car

Oto prawdziwe marzenie dla wszystkich kierowców i fanów motoryzacji, czyli samochód sportowy Ford Mustang GT. W największym skrócie to niesamowita maszyna o pojemności 5.0 litrów i automatyczną skrzynią biegów, która dodatkowo posiada całą masę innych funkcjonalności. Robi niesamowite wrażenie już przy pierwszym kontakcie, gdy sam wygląd z zewnątrz prawie zwala z nóg, już nie wspominając o samej jeździe.

Teraz to odległe marzenie może stać się jak najbardziej realne za sprawą naszej  wypożyczalni samochodów sportowych i nie tylko w Warszawie. Rent Dream Car kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Naszym zdaniem każdy zasługuje na odrobinę luksusu, dlatego nasz flota składa się wyłącznie z samochodów wyższej klasy.

Wypożyczalnia samochodów Rent Dream Car w Warszawie – samochody marki Mustang

Te sportowe maszyny możesz wynająć na kilka dni w celach rozrywkowych czy na krótszy wypad za miasto. Z kolei dla firm i osób zainteresowanych motoryzacją przygotowaliśmy ofertę wynajmu długoterminowego, co obowiązuje od 2 do 5 lat, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz przez ten czas cieszyć się nieporównywalnym komfortem jazdy i bezpiecznym kierowaniem.

Również oferujemy naszym klientom:

  • wynajem samochodów do ślubu i inne uroczystości;
  • wynajem samochodów na lotnisko Chopina w Warszawie i lotnisko Modlin;
  • wynajem samochodów pod drzwi – w wybrane przez Ciebie miejsce.
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!