Wypożyczalnia samochodów Maserati · Warszawa RentDreamCar

Wypożyczalnia samochodów Maserati

miejsca 5 Miejsc
drzwi 5 Drzwi
skrzynia biegow Automatyczna
ulica 7.8 (l/100km)
stacja paliwowa Diesel
samochod 275 KM

Nasze samochody luksusowe i niezastąpiony model Maserati – już dostępne dla Ciebie

Czy to nie wspaniałe, że każdego dnia możesz poruszać się zupełnie innym samochodem? Również w razie potrzeby możesz wynająć samochód na dłuższy okres czasu i prowadzić naprawdę wysokiej klasy pojazdy osobowe. Mowa tutaj głównie o naszym Maserati Ghibli, który wyróżnia się na tle pozostałych pojazdów tej samej klasy.

Chodzi głównie o czas rozpędzenia się do 100km/h, które możesz osiągnąć w około 6 sekund! To niesamowita prędkość, nad którą możesz swobodnie zapanować, dzięki licznym ułatwieniom i systemowi prowadzenia pojazdu. W rezultacie odczuwalny jest komfort jazdy i bezpieczeństwo, dlatego wiele osób prywatnych oraz firm decyduje się właśnie na wynajem samochodów marki Maserati. Teraz może stać też w Twoim garażu, a Ty poczujesz się jak we śnie.

Wypożyczalnia samochodów Rent Dream Car – co z nami zyskasz?

Na pewno gwarancję bezpieczeństwa i pewności w trakcie jazdy, ponieważ wszystkie nasze pojazdy przed wypożyczeniem są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. Co więcej, wybierając nasz pakiet wynajmu długoterminowego, możesz liczyć na kompleksową obsługę – wymianę opon, serwisowanie czy samochód zastępczy oczywiście na nasz koszt.

Poza tym nasza flota wypożyczalni Rent Dream Car w Warszawie dostępna jest w formie:

  • wynajmu krótkoterminowego;
  • wynajmu samochodu do ślubu;
  • wynajmu samochodu pod drzwi;
  • wynajmu samochodu z możliwością dostarczenia na lotnisko Chopina lub Modlin w Warszawie.
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!